Kā nokļūt Cinque Terre
Le Cinque Terre.org

Kā nokļūt Cinque Terre

Cinque Terre ir iespējams sasniegt ar vilcienu vai automašīnu. Vilciena izmantošana ir ļoti ieteicama, tāpēc, ka vilcienu pakalpojums ir labs šajā reģionā. Turklāt, atrast stāvvietu vasarā ir ļoti grūti , tāpēc ka nav iespējams iebraukt ciematos. Tas iespējams tikai iedzīvotājiem.
AR VILCIENU
Ierodoties no ziemeļu vai dienvidu Itālijas, galvenā vilciena stacija ir La Spezia. Šeit Jums ir nepieciešams paņemt reģionālo ("Regionale") vilcienu, kas apstājas katrā Cinque Terre ciematā. Daži vilcieni no La Spezia apstājās tikai Monterosso.
Jūs varat nopirkt biļetes tieši dzelzceļa stacijā pie kases vai pašapkalpošanās biļešu kioskos.
Ja jūs vēlaties ceļot visu dienu Cinque Terre, jums nepieciešama biļete uz visu dienu. Biļetes laiks beidzas pusnaktī un neaizmirstiet atcerēties uzlikt zīmogu stacijā vienā no dzeltenajiem automātiem pirms aizbraukšanas.

AR AUTOMAŠĪNU
Šoseja A-12 (autostrāde) Genova - Livorno.
Izbraukšana no Carrodano-Levanto, ja jūs vēlaties sākt savu ceļojumu uz Cinque Terre no Monterosso. Tad, sekojiet zīmēm uz Levanto vai Cinque Terre. Ceļš līdz Manarola ir ļoti šaurs ar daudziem iegruvumiem.
Izbraukšana La Spezia-S.Stefano Magra, ja jūs vēlaties vispirms apmeklēt Riomaggiore, 14 km no pilsētas centra. Sekojiet zīmēm uz Cinque Terre. Ceļš līdz Riomaggiore vienkāršs un tur ir iespējams atrast stāvvietu. Ja turpināt braukt līdz Manarola, ceļš kļūst šaurāks.
Monterosso un Riomaggiore ir nelielas samaksas autostāvvietas. Vasarā, tās parasti ir aizņemtas.
Ir taksometru pakalpojums uz Monterosso, Vernazza un Manarola.
Tuvākās lidostas
Genua, Piza, Florencia.Saulrieta jo Cinque Terre
Cinque Terre sunset